image1 image2 image3 image3
logotype

Angielski dla dzieci w bibliotece

angielski dzieci 2014Filie biblioteczne Gminnego Centrum Kultury w Mszanowie od 1 kwietnia 2014r. zapraszają dzieci w wieku 6-12 lat na bezpłatny e-learningowy kurs języka angielskiego funenglish.pl. Kurs składa się z kilkuset filmów, piosenek, edukacyjnych gier, fotolekcji i interaktywnych ćwiczeń. Łączy naukę z zabawą - dzięki czemu dzieci szybko zdobywają kolejne umiejętności językowe. Internetowy kurs funenglish.pl jako pierwszy w Polsce otrzymał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Od 2011 roku jest bezpłatnie udostępniany bibliotekom publicznym.

Dzieci mogą korzystać z kursu zupełnie samodzielnie – potrzebny jest im tylko komputer
z dostępem do Internetu. Wystarczy, jeżeli będą uczyły się dwa razy w tygodniu przez niecałą godzinę, aby w ciągu kilku miesięcy można było zobaczyć pierwsze efekty nauki. 

Biblioteki otrzymały dostęp do kursu dzięki udziałowi w trzeciej edycji projektu „FunEnglish
w bibliotece”, prowadzonego przez firmę Funmedia, we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Funmedia udostępnia bezpłatnie bibliotekom także kurs języka angielskiego dla dorosłych angielski123.pl

Informacji na temat kursu komputerowego funenglish.pl udzielają pracownicy poszczególnych filii bibliotecznych:
Biblioteka w Gwiździnach - tel. 56 472 88 38, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Biblioteka Bratianie - tel: 56-47-219-20, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Biblioteka w Jamielniku - tel. 56 472 20 15, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Biblioteka w Radomnie - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Biblioteka w Skarlinie - tel. 56 474 65 30, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

2019  GCK Mszanowo