image1 image2 image3 image3
logotype

Zajęcia rzeźbiarskie

Zapraszamy serdecznie wszystkich fanów rzeźbiarstwa!

Zapraszamy na zajęcia taneczne

plakat bratian web plakat gwizdziny web

Zapraszamy na zajęcia

infoZapraszamy na zajęcia w GCK:

pracownia rzeźbiarska - instruktor Zbigniew Ochenkowski

dziecięcy/młodzieżowy zespół wokalny - instruktor Sylwia Pisarska

nauka gry na instrumentach:
gitara, gitara basowa - instruktor Tomasz Kalinowski
instr. klawiszowe, saksofon, klarnet - instruktor Jan Kiersnowski

zajęcia taneczne dla dzieci: REMMIC DANCE - instruktor Maciej REMMIC Remiszewski

zumba fitness dla dorosłych - instruktor Maciej REMMIC Remiszewski


Od września zajęcia stałe na ORLIKU, godz. 16.00-17.00 pod opieką animatorów: 

pon. - gry i zabawy sportowe dla dzieci - szkoła podstawowa(podstawy gry w piłkę nożną, ręczną, tenisa ziemnego, gry i zabawy zręcznościowe)

wt. - gry i zabawy sportowe dla chłopców w wieku gimnazjalnym

śr. - gry i zabawy dla dziewcząt i chłopców- szkoły ponadgimnazjalne

czw. - gry i zabawy zręcznościowe dla seniorów 

pt. - ćwiczenia dla seniorów - poprawa sprawności fizycznej 

 
UWAGA! We wrześniu uruchamiamy Centrum Aktywności Kulturalnej.
Szczegółowe informacje pod nr tel. 509077275.

cak www

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA do CAK

Warsztaty piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej

warsztaty piosenki zolnierskiej i patriotycznejW okresie kwiecień/ listopad 2014r przeprowadzone zostaną warsztaty muzyczne o tematyce żołnierskiej i patriotycznej, które odbywać się będą w Gminnym Centrum Kultury w Mszanowie, Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku oraz w Zespole im. Rodu Działyńskich w Bratianie.

Zajęcia kierowane są do osób z terenu Gminy Nowe Miasto Lubawskie. Udział w warsztatach jest bezpłatny i mogą w nich uczestniczyć osoby powyżej 10 roku życia.

Organizatorami warsztatów są Stowarzyszenie Wspierające Rozwój Wsi Jamielnik oraz Gminne Centrum Kultury w Mszanowie przy wsparciu finansowym Departamentu Wychowania i Promocji Obronności MON.

Regulamin warsztatów

Karta zgłoszenia

Angielski dla dzieci w bibliotece

angielski dzieci 2014Filie biblioteczne Gminnego Centrum Kultury w Mszanowie od 1 kwietnia 2014r. zapraszają dzieci w wieku 6-12 lat na bezpłatny e-learningowy kurs języka angielskiego funenglish.pl. Kurs składa się z kilkuset filmów, piosenek, edukacyjnych gier, fotolekcji i interaktywnych ćwiczeń. Łączy naukę z zabawą - dzięki czemu dzieci szybko zdobywają kolejne umiejętności językowe. Internetowy kurs funenglish.pl jako pierwszy w Polsce otrzymał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Od 2011 roku jest bezpłatnie udostępniany bibliotekom publicznym.

Dzieci mogą korzystać z kursu zupełnie samodzielnie – potrzebny jest im tylko komputer
z dostępem do Internetu. Wystarczy, jeżeli będą uczyły się dwa razy w tygodniu przez niecałą godzinę, aby w ciągu kilku miesięcy można było zobaczyć pierwsze efekty nauki. 

Biblioteki otrzymały dostęp do kursu dzięki udziałowi w trzeciej edycji projektu „FunEnglish
w bibliotece”, prowadzonego przez firmę Funmedia, we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Funmedia udostępnia bezpłatnie bibliotekom także kurs języka angielskiego dla dorosłych angielski123.pl

Informacji na temat kursu komputerowego funenglish.pl udzielają pracownicy poszczególnych filii bibliotecznych:
Biblioteka w Gwiździnach - tel. 56 472 88 38, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Biblioteka Bratianie - tel: 56-47-219-20, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Biblioteka w Jamielniku - tel. 56 472 20 15, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Biblioteka w Radomnie - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Biblioteka w Skarlinie - tel. 56 474 65 30, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Warsztaty rękodzieła

warsztaty rekodzielaLokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska serdecznie zaprasza do udziału w warsztatach zarówno osoby starsze, jak i młodzież.  Podczas zajęć będzie można zapoznać się z podstawowymi technikami zdobienia przedmiotów techniką decoupage.

Decoupage to technika ozdabiania przedmiotów polegająca na przyklejaniu na drewno, metal, szkło, tkaninę, itp wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej. Wykonane przedmioty będą wspaniałym upominkiem dla mamy, babci lub koleżanki.

Zajęcia będą się odbywały w grupach 10-osobowych przez 3 weekendy ( jedna grupa- jeden weekend), które poprowadzi Pani Justyna Piotrowska.

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać pocztą tradycyjną lub mailową, bądź też dostarczyć osobiście na adres:

Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska
ul.Grunwaldzka 39
13-306 Kurzętnik
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Liczba miejsc ograniczona!!!

2020  GCK Mszanowo